ارسال پیامک بر اساس جنسیت

4 خرداد 1393
497 بازدید
Comments are off for this post

ارسال رده سنی و جنسیت

ارسال پیامک بر اساس جنسیت

در ارسال پیامک بر اساس جنسیت این امکان وجود دارد پیامک تبلیغاتی خود را بر اساس سن و جنسیت مخاطبین برای شهر و منطقه مورد نظر خود ارسال نمایید ، به عنوان مثال شما می توانید شهر تهران ، منطقه خاص و رده سنی و جنسیت مورد نظر را انتخاب نمایید و پیامک تبلیغاتی خود را ارسال نمایید .

ارسال پیامک بر اساس جنسیت و رده سنی این امکان را ب شما می دهد تا پیامک های خود را به صورت هدفمند ارسال نمایید و با کمترین هزینه محصولات و خدمات خود را به مخاطبان اصلی در هر جنسیت ورده سنی خاص معرفی نمایید .

هر چه دامنه انتخاب مخاطبان مورد نظر شما کاهش یابد پیامک تبلیغاتی شما اثرگذاری بیشتری خواهد داشت .

یکی از مهمترین نکات در اصناف گوناگون که از اهمین بسیار بالایی برخوردار می باشد تفکیک مخاطبان بر اساس رده سنی و جنسیت می باشد ، به کمک قابلیت ارسال پیامک بر اساس جنسیت می توانید انتخاب نمایید که پیامک های شما برای آقایان شهر شما ارسال شود یا خانم ها .

به عنوان مثال مشاغلی آرایشی بهداشتی ، کافی شاپ ، آرایشگاه ، موسسات آموزشی و …همگی جز مشاغلی هستند که نیاز دارند مخاطبان خود را بر اساس جنسیت و سن محدود نمایند .

در ارسال پیامک بر اساس جنسیت و رده سنی  می توانید با ایجاد محدودیت در بین مخاطبان نتیجه ی مطلوبتری از تبلیغات خود بگیرید.

این قابلیت هم اکنون فقط از طریق اپراتور 5000 فعال بوده و به صورت کاملا قانونی از طریق وب سرویس این اپراتور ارائه می گردد.

ارسال پیامک بر اساس جنسیت