درباره ما

5 اردیبهشت 1393
600 بازدید
Comments are off for this post

درباره ما

سامانه پیام کوتاه رنگین وب یکی از سرویس های ارائه شده توسط گروه نرم افزاری رنگین وب می باشد.

امکانات و ابزارهای مختلف، حرفه ای و به روز را در قالب این سامانه پیام کوتاه در اختیار کاربران محترم خود قرار داده ایم تا بتوانند به سهولت و با تخصیص هزینه ای اندک به اهداف تجاری و غیر تجاری خود برسند.

این امکانات در پکیج های سامانه پیام کوتاه کاربری و نمایندگی اس ام اس گوناگونی گردآوری شده تا کاربران محترم بتوانند نسبت به نیاز خود خدمات مورد نظرشان را دریافت نمایند.

با مقایسه تعرفه پیامک و هزینه ی سامانه پیام کوتاه کاربری و نمایندگی پیام کوتاه رنگین وب و دیگر ارائه دهندگان این خدمات اندک بودن هزینه های تمام شده برای کاربران را ملاحظه خواهید نمود.

پایین بودن این هزینه ها به منظور پشتیبانی گروه نرم افزاری رنگین وب از کاربران محترم در میان دیگر ارائه دهندگان این خدمات است و زمینه ی رقابت را برای مشتریان عزیز در میان دیگر ارائه دهندگان این خدمات فراهم می نماید.

علاوه بر هزینه های اندک برای خدمات سامانه پیام کوتاه و نمایندگی پیام کوتاه ( نمایندگی اس ام اس ) ، فروش های ویژه ، باشگاه مشتریان و طرح های تشویقی گروه نرم افزاری رنگین وب به منظور فعالیت و رضایت بیشتر کاربران عزیز از دیگر طرح های حمایت از مشتریان است.

رضایت کاربران عزیز از این خدمات و هزینه ها هدف نهایی ماست.

 در باره ما – درباره رنگین وب